فایل ناب ( کسب درآمد از فروش فایل )

کسب درآمد از طریق بازارایابی و فروش فایل دانلودی

فرم عضویت در فایل ناب
تصویر امنیتی
قوانین سایت

لطفا قبل از بازاریابی و ارسال فایل موارد زیر را رعایت فرمایید. قوانین جدید به این صفحه اضافه خواهد شد و کاربر موظف است قوانین جدید را از این بخش مطالعه نموده و به آن آگاهی داشته باشد. عدم اطلاع از قوانین به منزله اجازه فعالیت مخالف قوانین نیست.

 

قوانین ارسال فایل و بازاریابی در فایل ناب:

لطفا قبل از بازاریابی و ارسال فایل موارد زیر را رعایت فرمایید:

 

1- کاربر موظف است در زمان تکمیل مشخصات کاربری و اطلاعات بانکی ، اطلاعات کامل و صحیح را وارد کند. در صورت نقص در اطلاعات ثبت شده ، مسئولیت عواقب آن به عهده کاربر خواهد بود.

 

الف) مشخصات باید به زبان فارسی نوشته شود. کاربری که مشخصات خود را بصورت فینگلیش نوشته باشد ، از واریز درآمد وی جلوگیری خواهد شد و باید اطلاعات خود را ویرایش کند.

 

ب) برای ویرایش مشخصات خود یک تیکت (با موضوع درخواست ویرایش مشخصات) به مدیریت ارسال نمایید.

 

2- اطلاعات بانکی ثبت شده باید متعلق به خود کاربر باشد (مشخصات دارنده کارت با مشخصات فردی که در فایل ناب ثبت نام کرده ، یکسان باشد). در غیر اینصورت امکان واریز درآمد به حساب کاربر مقدور نیست و عواقب آن بر عهده کاربر می باشد.

 


3- هر گونه تبلیغ غیرواقعی و یا اطلاعات ناقص در رابطه با محصول ارائه شده منجر به غیر فعال شدن اکانت کاربر خواهد شد.

4- هر گونه استفاده نادرست از سیستم بازاریابی شامل تقلب ، فریب دادن و یا گمراه کردن منجر به غیر فعال شدن اکانت کاربر خواهد شد. (مانند ساخت اکانت تقلبی ، اکانت تکراری و ...)

5- فایل ناب مختار است در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر حساب او را بدون اطلاع قبلی مسدود کند.

6- مسئولیت انتشار کلیه فایل های قرار گرفته در سایت به عهده ارسال کننده فایل می باشد و مسئولیت وارد کردن اطلاعات ناقص و اشتباه چه عمدی و چه سهوی به عهده کاربر ارسال کننده فایل خواهد بود.

7- فایل هایی که ارسال می کنید و تایید می شوند تا 2 سال امکان حذف ندارند. در صورت درخواست کاربر برای حذف هر فایل ، مبلغی از کاربر دریافت می گردد. (این مبلغ برای خسارتی که به سایت و بازاریابها وارد می شود از کاربر درخواست کننده دریافت می گردد و در حال حاظر هزینه حذف هر فایل 100,000 تومان می باشد)

8- محتویات فایل بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد.

9- عدم ارسال فایل هایی که نیاز به مجوز انتشار دارد. (در صورت نداشتن مجوز مربوطه)

10- عدم ارسال فایل هایی که به صورت رایگان موجود است.

11- عدم ارسال فایل هایی که متعلق به شخص دیگری بوده و بدون اجازه صاحب اثر می باشد.

12- به طور کلی ارسال فایل های مخرب، توهین آمیز، دارای کپی رایت، مغایر با شئونات اخلاقی و اسلامی، سیاسی و اطلاعات مربوط به اشخاص ممنوع می باشد.

 

13- برای واریز درخواست هایی که مبلغ آن کمتر از 10,000 تومان باشد ، 500 تومان بعنوان کارمزد انتقال کسر می شود. (به دلیل اینکه در سیستم پایا ، انتقال مبالغ کمتر از 10,000 تومان مقدور نبوده و باید انتقال از طریق واریز به کارت انجام شود که این روش شامل 500 تومان کارمزد از طرف بانک می باشد.)

 

14- کاربرانی که وضعیت آنها بصورت "مدارک ناقص" قرار دارد ، پس از تکمیل مشخصات پروفایل و اطلاعات بانکی ، برای تغییر وضعیت از "مدارک ناقص" به "فعال" باید از طریق تیکت درخواست خود را اعلام نمایند. (عنوان تیکت: درخواست فعال سازی حساب کاربری)